Hakkımızda

Hakkımızda

ATIK YAĞ TOPLAMA GERİ DÖNÜŞÜM VE ÇEVRE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
2009 yılında sektöre girmiş yöneticileri tarafından 2017 yılında kurulmuş olup, Türkiye Cumhuriyeti Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından lisanslı Bitkisel Atık Yağ Toplama ve Ara Depolama hizmeti vermektedir. Genel Bakış Atık Yağ Toplama Firması Türkiye Cumhuriyeti Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın 25791 sayılı bitkisel atık yağların kontrolü yönetmeliğinde belirtilmiş olan kriterlere uygun olarak faaliyet yürüten ve bitkisel atık yağları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine faydada bulunan yetkili ve lisanslı bir firmadır.


Bitkisel atık yağlarınız için çözüm ortağınız olmak ve bugüne kadar ki sektör tecrübemiz ile sizlere Bitkisel Atık Yağ Toplama firması olarak hizmetimizi sunmak isteriz. Sizlerin de bildiği üzere 2015 yılında yayınlanan Bitkisel Atık Yağlar yönetmeliğine göre, Atık Yağ Üreticisinin yükümlülükleri belirlenmiştir, bu konu ile ilgili yönetmelik ( http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/06/20150606-5.htm ) ekte bilginize sunulmuştur. İşletmelerinizde kullanılan kızartmalık yağların gereğinden az kullanılması işletme ekonominize zarar verirken, çok kullanılması ise mideye zarar vererek müşteri memnuniyetsizliğine neden olabilmektedir. Bununla beraber kullanılmış yağların ayrı bir kapta ya da bidonda biriktirilmesi gerekmektedir. Lavaboya dökülmesi halinde ise hem çevreye ciddi zarar vermekte hem de rögarlarınızı tıkayarak işletmenizde lavabo giderlerinden gelen kötü kokulara yol açabilmektedir. Yağ tutucularınız olması ve randımanlı çalışması ve yağ anlaşması yaptığınız firma tarafından içinde biriken yağların alınması çok önemlidir, işletmenizin bu konuda belediyelerle yaşayabileceği sorunların önüne geçmek ve kokunun önüne geçmek için bu hizmeti almak önemlidir.


Atık Yağ Toplama firması, Türkiye Cumhuriyeti Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından almış olduğu lisans ve izinler sayesinde lisanslı araçları ve eğitimli personelleri ile hizmet vermektedir.

Yorumlar (1)

  • Feryat KUL

    2020-02-11 16:49:26

    Deneme yorum içeriğidir.

Yorum Yazın

Diğer Sayfalar

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!